VYTVORÍME VÁŠ BIZNIS

ZAKLADANIE S.R.O.

odborné a komplexné služby v oblasti zakladania obchodných spoločností

Zakladanie spoločností s ručením obmedzeným (s.r.o.):

Ponúkame Vám pohodlné a rýchle služby registrácie spoločností s ručením obmedzeným (s.r.o.) v Obchodnom registri SR. Poskytneme Vám kompletný servis potrebný pre Váš rozbeh v podnikaní. Skontrolujeme údaje, ktoré ste uviedli, vrátane kontroly názvu spoločnosti a budeme Vás kontaktovať v prípade nezrovnalostí.

Založenie s.r.o. zahŕňa v sebe komplex odborných úkonov pre správny prvozápis, alebo zápis zmien spoločností do OR, počnúc konzultáciami s klientom, odborným poradenstvom, návrhom právnej formy podnikania, vybavením živnostenského oprávnenia, resp. koncesnej listiny , prípadne ďalších súvisiacich dokumentov a povolení podľa platnej legislatívy, až po návrh na zápis do obchodného registra.

Návrhy na založenie, či zmeny v s.r.o. podávame elektronicky. Využívame zaručený elektronický podpis, čím Vy ušetríte až 50% z ceny poplatkov do OR oproti listinnému podaniu.

Kontakt

Aktívny a dynamický prístup.

 Vysoká kvalita poskytovaných služieb.

NOVINKY

7.2.2012

Vítame Vás na novej stránke našej firmy. Veríme, že tu nájdete všetky potrebné informácie. Možete nás kontaktovať cez kontaktný formulár

Lýdia Hájiková

Čas je základná devíza, preto je našim cieľom poskytnúť komplexné služby na jednom mieste.

-->

Hľadáte spoľahlivého partnera pre účtovníctvo? Navštívne našu partnerskú firmu.

Vstúpte